Під’єднання камери переднього виду

11.07.2018

Заведіть мову про автомобільні камери переднього виду і обов’язково почуєте питання: «А навіщо мені камера? Я і так все чудово бачу!» Однак вам не спадають на думку такі питання, коли ви потрапили на вузеньку вуличку і намагаєтеся вирулити звідти між припаркованими автомобілями.

Згадайте вашу останню поїздку за кермом і погодьтесь, що з місця водія далеко не все видно. Ось тут і стане у нагоді камера переднього виду! Завдяки цій камері на моніторі буде відображатися все, що відбувається перед автомобілем. Можете більше не хвилюватись, що пошкодите бампер, паркуючись у місцях з обмеженим оглядом, або наїдете на сусідського собаку, який сховався гарячого літнього дня від сонця.

Don't hurt neighbors' dogs

Сподіваємося, нам вдалося переконати вас, що камера переднього виду – справді корисна річ для будь-якого водія. Але як же встановити таку камеру – що робити і з чого починати? Як завжди, ми радо вам допоможемо! Спеціально для вас ми підготували декілька найбільш поширених та зручних рішень для під’єднання камер переднього виду в авто.

Кабелі для під’єднання камер переднього виду

Почнімо з найпростішого рішення – Plug&Play-кабелів нашого власного виробництва. Величезний плюс цього рішення – легкість встановлення камери: під’єднайте кабель до відповідних входів на задній панелі головного пристрою – і все, камера готова до встановлення. Ще одна вигідна перевага цих кабелів – їхня ціна. З-поміж всіх можливих варіантів під’єднання камер переднього виду, ця опція – найдешевша і найдоступніша.

Незважаючи на переваги, ці кабелі мають і один недолік. Їх під’єднують до відеовходу головного пристрою, а зазвичай він там один. Ось чому інші додаткові відеопристрої ви під’єднати вже не зможете.

Адаптери для під’єднання камери

Далі йдуть адаптери для під’єднання камер. На відміну від Plug&Play-кабелів, ці адаптери дають змогу під’єднати камери переднього та заднього виду (якщо ця камера не встановлена попередньо виробником). Ці пристрої трішки дорожчі, а також вимагають залучення досвідченого спеціаліста для встановлення. Це вдале рішення, якщо вам потрібен надійний паркувальний помічник за ціною, що не кусається.

Під'єднана камера переднього виду

Відеоінтерфейси

Ось ми й наблизились до найбільш просунутого рішення – відеоінтерфейсу. Такий пристрій – невід’ємна частина будь-якого апгрейду авто, чи то є під’єднання камери переднього виду, додавання навігації чи встановлення адаптера для синхронізації смартфона. Відеоінтерфейс допоможе вам перетворити автомобіль на сучасний мультифункціональний гаджет з такими можливостями, як легкий пошук шляху в незнайомому місці, перегляд відео та фільмів і, звичайно ж, повна інформація про все, що відбувається навколо автомобіля. 

Це рішення для під’єднання камер найдорожче (як не дивно!), і встановлювати відеоінтерфейс повинні лише досвідчені спеціалісти. Якщо висока ціна та дещиця клопоту для вас не критичні, тоді це рішення, про яке ви точно не пожалкуєте.

Бажаєте більше дізнатися про інтерфейси та про те, як вони працюють? Перегляньте ось цю статтю. Ми доклали зусиль, щоб коротко викласти вам всю суттєву інформацію, не перетворюючи розповідь на довгий та нудний монолог, адже тоді ви можете дорогою задрімати.

Зображення камери переднього виду

Система керування камерами RFCC

І останнє, але не менш важливе рішення для під’єднання камери переднього виду – наша найновіша розробка – система керування камерами RFCC. У цього унікального гаджета ціла низка корисних можливостей та функцій:

 • Під’єднання камери переднього виду. Звісно ж RFCC дозволяє під’єднати камеру переднього виду, інакше її б не було у цьому списку.
 • Під’єднання камери заднього виду. Ви також зможете під’єднати камеру заднього виду, якщо її не встановив виробник.
 • Просте і зручне керування камерами. Використовуйте штатні кнопки на кермі для автоматичного або ручного перемикання між зображеннями з камер.
 • Просте встановлення без пошкодження заводських функцій. Завдяки простому Plug&Play-під’єднанню ви зможете зберегти всі штатні функції. Під час під’єднання немає жодної необхідності врізатися в проводку автомобіля, тому відсутній ризик втратити гарантію.
 • Доступна ціна. Тут пояснення зайві, авжеж?

Ми спромоглися знайти єдиний недолік цього рішення, а ми доклали багато зусиль! Отже, недоліком є те, що просто зараз у нашому асортименті є лише моделі RFCC для Citroen, Scion, Peugeot та Toyota. Але не хвилюйтеся, наші інженери невпинно працюють над новими версіями RFCC, які підтримуватимуть й інші автомобільні бренди.

Ми також підготували невелику порівняльну таблицю для всіх згаданих рішень, щоб вам було зручніше підібрати відповідний пристрій. Встановіть камеру переднього виду і зробіть свій автомобіль безпечнішим!

Рішення Складність встановлення Додаткові можливості Ціна
Кабель під’єднання Легке
 • Немає
Низька
Адаптер під’єднання Складне
 • Під’єднання нештатної камери заднього виду
Середня
Відеоінтерфейс Складне
 • Під’єднання нештатної камери заднього виду
 • Під’єднання додаткових відеопристроїв (навігаційного блока, адаптера для смартфона тощо)
Висока
RFCC Легке
 • Під’єднання нештатної камери заднього виду
 • Керування під’єднаними камерами за допомогою штатних кнопок на кермі
Середня

Команда Car Solutions

Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти