Автомобільний відеоінтерфейс - що це і з чим його їдять?

05.04.2013

Сьогодні поняття автомобільний відеоінтерфейс чи як його ще називають - транскодер, все частіше входить у вжиток установників чи просто фанатів автоелектроніки. Однак для більшості автолюбителів цей термін незнайомий, бо він представляється незрозумілою сірою коробочкою. Ось такою:

Автомобільні відеоінтерфейси

Однак все доволі просто.

Отож, для чого нам потрібен відеоінтерфейс?

Він потрібен для під’єднання додаткових відеопристроїв до штатного монітора вашого автомобіля. Серед таких пристроїв може бути і камера заднього виду, і HD-плеєр, і навіть додатковий навігаційний блок. На цьому етапі у вас можуть виникнути як мінімум два питання: для чого мені потрібні всі ці відеопристрої і чому не можна просто взяти і під’єднати їх напряму до монітора? І ось наша відповідь: по-перше, штатні головні пристрої часто мають обмежений функціонал – навігація доволі примітивна, або її взагалі немає, HD-плеєр не передбачений, а на багатьох головних пристроях також стоїть блокування зображення під час руху автомобіля. Що стосується відповіді на друге запитання - все просто, штатні монітори не передбачають додаткових входів для під’єднання, ну й автомобільні відеопристрої здебільшого аналогові, а штатні пристрої - цифрові. Тому нам і потрібен простіше кажучи «організатор входів» та «перетворювач сигналу». Цю роль бере на себе відеоінтерфейс.


Як працює автомобільний відеоінтерфейс

Однак відеоінтерфейс може не лише під’єднувати пристрої до монітора. Додатковими бонусами його використання можуть бути:

  • виведення зображення з під’єднаного DVD (HD-плеєра) на монітори в підголівниках
  • перемикання між під’єднаними пристроями за допомогою штатних кнопок
  • керування під’єднаними пристроями за допомогою штатних органів керування
  • керування під’єднаними пристроями за допомогою штатного чи додатково встановленого сенсорного скла
  • під’єднання і виведення відео з iPhone / iPod / Smartphone за допомогою спеціального адаптера
  • відображення паркувальних ліній
  • функція PIP (картинка в картинці) для BMW з широкоформатним екраном. Дозволяє на одній половині монітора виводити навігацію, а на другій – фільм з під’єднаного HD-плеєра

Як вибрати потрібний відеоінтерфейс

Відеоінтерфейс необхідно вибирати для конкретного авто, а не для марки чи навіть моделі, а саме для конкретного авто. При виборі потрібно враховувати марку та модель авто, а також рік випуску, ринок, для якого був вироблений автомобіль, а у більшості випадків також тип головного пристрою чи діагональ монітора. Ви спитаєте, чому все так складно? Тому, що виробники машин змінюють та покращують технічні характеристики не лише двигуна, кузова та ходової, але і головних пристроїв та моніторів (наприклад, роздільну здатність екрану, частоту відеосигналу, не говорячи про типи роз’ємів). До того ж, одна і та ж модель авто одного року випуску може комплектуватись різними головними пристроями.
Наприклад, Volkswagen Touareg 2012 року може комплектуватись як мультимедійною системою RCD550, так і радіонавігаційною системою RNS850.

Головний пристрій RCD550 Головний пристрій RNS850
RCD550 RNS850

Відповідно, і відеоінтерфейси необхідні різні.


автомобільний відеоінтерфейс для Volkswagen с системой RCD550 автомобільний відеоінтерфейс для Volkswagen с системой RNS850
Відеоінтерфейс для VW
з системою RCD550
Відеоінтерфейс для VW
з системою RNS850

Під’єднання

Під’єднання більшості відеоінтерфейсів до штатного монітора не передбачає встановлення типу «фішка в фішку» чи як зараз кажуть - за принципом "Plug&Play", оскільки штатні пристрої являють собою «закритий світ». Під’єднання виконується в розрив цифрової шини, тому потребує участі кваліфікованих установників електронного обладнання.

Отож, що ми пропонуємо:

Ми пропонуємо вам розширити функції штатного монітора та під’єднати до нього камеру заднього виду, зручну навігацію і HD-плеєр/ТБ-тюнер для розважання пасажирів на передньому та задньому сидіннях.

Для яких автомобілів ми це пропонуємо:

Асортимент відеоінтерфейсів дозволяє нам задовольнити побажання власників практично усіх марок авто середнього та преміум-класу, таких як:

і багатьох інших.

Якщо ви все ще сумніваєтесь чи не можете самостійно вибрати потрібний пристрій, звертайтесь до наших технічних спеціалістів, менеджерів з продажу.
Допоможемо, підкажемо, підберемо рішення.


Додайте комфорту вашому автомобілю!


Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти