Фільтр ×
Категорія
Фільтр по автомобілю
Обрати марку авто
Lexus
Toyota
Mazda
Citroen
Peugeot
Scion
Ціна (₴)
-
OK
Рішення
Вибрати рішення
Під'єднання камер
7 Результати
Очистити
Застосувати

Системи керування камерами RFCC

Системи керування камерами забезпечують просте та зручне керування встановленими камерами. Перемикайтесь між зображеннями камер автоматично або за допомогою штатних кнопок на кермі.

Сортувати:
Спершу популярні
За зростанням ціни
За зниженням ціни
Назва А-Я
Назва Я-А
Спершу популярні
Товарів на стор.:
24
24
48
96
192
Дає змогу під'єднати камеру переднього виду і камеру заднього виду (якщо камеру заднього виду не було встановлено виробником) в автомобілях Mazda з медіасистемою MZD Connect.
Наявність на складі:
  • Львів
ID: 896859 0.5 кг
Система керування камерами RFCC для Toyota Touch 2 CY17-19 / Entune 3.0 / Link дає змогу під'єднати камеру переднього виду і керувати під'єднаними камерами за допомогою штатних кнопок на кермі.
Наявність на складі:
  • Львів
  • Київ
ID: 894269 0.34 кг
Система керування камерами RFCC для Toyota Touch 2 / Entune дає змогу під'єднати камеру переднього виду і керувати під'єднаними камерами за допомогою штатних кнопок на кермі.
Наявність на складі:
  • Львів
  • Київ
ID: 875000 0.6 кг
Дає змогу під'єднати камеру переднього виду і камеру заднього виду (якщо камеру заднього виду не було встановлено виробником) в автомобілях Lexus з медіасистемою GEN8 13CY/15CY EU і керувати під'єднаними камерами за допомогою штатних кнопок на кермі.
ID: 894271 0.35 кг
Система керування камерами RFCC для Toyota Touch, Scion Bespoke, дає змогу під'єднати камеру переднього виду і керувати під'єднаними камерами за допомогою штатних кнопок на кермі.
Наявність на складі:
  • Львів
ID: 875436 0.35 кг
Система керування камерами RFCC для Toyota Aygo, Peugeot 108 і Citroen C1 дає змогу під'єднати камеру переднього виду і керувати під'єднаними камерами за допомогою штатних кнопок на кермі.
ID: 875437 0.35 кг
Система керування камерами RFCC для Toyota GEN5 / GEN6 дає змогу під'єднати камеру переднього виду і керувати під'єднаними камерами за допомогою штатних кнопок на кермі.
ID: 875443 0.35 кг
Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти