Про нас

Команда Car Solutions

Хто ми?

Продавці широкого асортименту електронних пристроїв, які додадуть комфорту у ваш автомобіль, від відеореєстратора до навігації на штатний монітор.

Ексклюзивні представники продукції TM Dension на території України. Dension – це всесвітньо відомий угорський виробник рішень для під'єднання різноманітних цифрових пристроїв (iPod, iPhone, MP3-плеєрів, USB-накопичувачів) до штатної магнітоли автомобіля.

Виробники власного обладнання. На сьогодні, це Plug&Play-кабелі для під'єднання камер заднього виду та додаткових відеопристроїв, системи управління камерами RFCC, а також універсальний адаптер сенсорного скла.

Окрім, звісно ж, якісного товару, ми пропонуємо покупцю:

Підтримку до та після покупки
  • Онлайн-чат з продавцями
  • Коментарі до товарів
  • Консультації телефоном та електронною поштою
Технічний супровід
  • Технічні консультації телефоном та електронною поштою
  • Коментарі та питання до товарів на сайті
Зручну оплату та доставку

Покупці нашого інтернет-магазину можуть оплатити своє замовлення одним з доступних методів оплати.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Ми пропонуємо гарантію на різноманітні товари, а також повернення товару, повернення коштів та гарантійне обслуговування.

Постійне інформування

Постійне інформування про нові товари та зміни на сайті, регулярні поштові розсилки, новини та статті на сайті, публікації на нашій сторінці в Facebook, відео на нашому каналі Youtube

Трішки історії

Напрямок «автоелектроніка» в нашій компанії втілився у самостійний проект у 2008 році. Ми починали з автосигналізацій та відеоінтерфейсів. Зараз ми повноцінний інтернет-магазин з широким асортиментом товарів, від автомобільної камери до навігаційної системи.

На сьогодні наші представництва працюють в найбільших містах України: Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі, а географія наших клієнтів поширюється на всю територію України. Однак ми не лише продаємо, але й розробляємо власне обладнання під брендом Car Solutions. І все це завдяки згуртованій команді спеціалістів, які роблять все, щоб ваш автомобіль став ще комфортнішим.

Що далі?

Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому. Інтернет-магазин Car Solutions буде й надалі розширювати асортимент товарів автоелектроніки, а також розробляти власне обладнання, втілюючи в життя наш девіз.

Робимо автомобілі комфортними!
Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти