Оплата

Увага! Наш інтернет-магазин продовжує працювати та відправляти вам товари службами доставки (Укрпошта, Нова Пошта). Усі наші менеджери на зв'язку в робочий час.

Доступні методи оплати: оплата карткою, банківський переказ, післяплата, готівка.

У Києві, Дніпрі, Львові та Харкові ви можете скористатися послугами нашої кур'єрської доставки.

Також доступна послуга «самовивіз» (Київ, Дніпро, Львів, Харків). Просимо дотримуватися правил поведінки в магазині під час карантину: вхід лише у масках.

Покупці інтернет-магазину Car Solutions можуть оплатити своє замовлення будь-яким із наведених нижче способів. Кожен з них гарантує оперативне та надійне відправлення оплати одержувачу. Будь ласка, зверніть увагу, що не допускається оплата замовлення кількома способами одночасно.

Банківський переказ

PrivatBank

ПриватБанк

Ощадбанк

Ощадбанк

Raiffeisen Bank Aval

Райффайзен Банк Аваль

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Оплата готівкою

Оплата готівкою

Післяплата

Післяплата

Вибір способу оплати

Вибравши один або декілька продуктів з нашого каталогу, натисніть кнопку "Придбати" щоб покласти їх в свій кошик. Після заповнення даних, необхідних для відправлення товару та вибору служби доставки, система спрямує вас на перелік доступних платіжних систем. На цій сторінці міститься детальна інформація про кожен із способів оплати, а також можливі додаткові комісії.

Підтвердження замовлення

Після прийняття замовлення, ми надішлемо вам лист-підтвердження з детальною інформацією про ваше замовлення та усією необхідною інформацією про оплату. Тому, при оформленні замовлення просимо вас вказувати точну адресу електронної пошти.

Оплата через банківський переказ

Оплату можна здійснити в касі відділення будь-якого банку. Для юридичних осіб можлива оплата в формі безготівкового розрахунку. Детальнішу інформацію ми повідомимо вам в електронному листі. Пересилаючи платіж банківським переказом, переконайтесь в сплаті необхідної комісії. Детальніше про оплату на розрахунковий рахунок.

Оплата готівкою

Своє замовлення ви можете оплатити при отриманні в одному з регіональних офісів Car Solutions. Оплата приймається лише в національній валюті.

Післяплата

Ви також можете скористатись способом оплати "післяплата". Розрахунок післяплатою здійснюється при отриманні товару на складі (або за конкретною адресою при адресній доставці). Комісію за переказ сплачує покупець, розмір комісії залежить від вибраної служби доставки.

Заходи безпеки

Команда магазину Car Solutions приділяє значну увагу безпеці всієї конфіденційної інформації, яку надають клієнти нашого магазину при оформленні замовлення. Ми використовуємо протокол захищеної передачі даних через Інтернет (SSL), що повністю відповідає міжнародним вимогам безпеки електронної торгівлі. Щоб запобігти будь-якому несанкціонованому втручанню, всі замовлення шифруються.

Політика ціноутворення

Команда магазину Car Solutions постійно працює над тим, щоб запропонувати покупцям максимально вигідні ціни на увесь товар.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни в ціни на товари, представлені в магазині Car Solutions. Серед іншого це стосується можливих помилок в розрахунку цін.

Додаткова комісія

Загальну вартість замовлення складають: вартість товару в день замовлення, витрати на доставку і комісія платіжної системи.

Пересилаючи платіж банківським переказом, переконайтесь в сплаті необхідної комісії. Ми надсилаємо клієнту лише повністю оплачене замовлення.

Повернення товару і грошове відшкодування

Команда магазину Car Solutions невпинно працює над покращенням обслуговування в нашому магазині, і ми готові надати кожному покупцю детальну інформацію щодо продукту, який він хоче придбати. Будь ласка, зверніть увагу, що рішення щодо грошових відшкодувань приймає адміністрація індивідуально для кожного окремого випадку. Повернути придбаний товар можна тільки після нашого письмового повідомлення про можливість грошового відшкодування.

Поверненню підлягає тільки повністю укомплектований товар в оригінальному упакуванні, включно з аксесуарами, інструкціями користувача, документацією і т.д.

Затрати на доставку та повернення товару оплачує виключно покупець. Таким чином, суму грошового відшкодування становить різниця між вартістю замовлення і витрат на його доставку.

Увага! Перелічена нижче продукція поверненню не підлягає:

  • Продукція з пошкодженими чи відсутніми гарантійними пломбами
  • Продукція зі слідами апаратної або програмної модифікації
  • Продукція, яка використовувалась в неналежних умовах роботи, включаючи перевищення певних параметрів живлення, сліди корозії та ін.
Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Технічна підтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти