Угода користувача і Політика конфіденційності

Угода користувача

Останнє оновлення: 20 квітня 2018 року

Ласкаво просимо на наш веб-сайт ("Сайт"). Наша компанія надає вам послуги, на які поширюються положення та умови, викладені в цій угоді та політиці конфіденційності ("Угода"). Ми залишаємо за собою право вносити зміни до цього Сайту і цих умов в будь-який час без попередження.

Доступ до веб-сторінок, перегляд даних або інше використання цього Сайту вказує на вашу згоду з усіма положеннями цієї Угоди, тому уважно прочитайте Угоду, перш ніж продовжувати. Якщо ви не погоджуєтесь із положеннями цієї Угоди користувача та Політикою конфіденційності, ви не можете відвідувати та / або використовувати веб-сайт.

Ця Угода користувача та Політика конфіденційності доступні для перегляду в нижній частині веб-сайту (футері). Угода користувача та Політика конфіденційності можуть періодично змінюватись; на цій сторінці з'явиться дата останньої версії, тому періодично повертайтеся на цю сторінку. Використання вами Сайту означає вашу згоду з будь-якими змінами або доповненнями до Угоди та Політики конфіденційності.

Використання Сайту

З урахуванням положень цієї Угоди ми надаємо вам обмежений, відкличний неексклюзивний дозвіл без права передачі для доступу та використання Сайту шляхом відображення його через ваш інтернет-браузер лише з метою покупки товарів, що продаються на Сайті.

Ви не можете відтворювати, поширювати, відображати, продавати, здавати в оренду, передавати, створювати похідні версії, перекладати, модифікувати, декомпілювати або намагатися іншим способом вилучити вихідний код програмного забезпечення або його частини, крім випадків нашої виразної письмової згоди. Ви не можете використовувати будь-яку інформацію, надану на Сайті, з комерційною метою або будь-яким чином використовувати Сайт на користь іншого бізнесу, крім випадків виразної згоди, отриманої від нас заздалегідь. Ви не повинні вивантажувати, розповсюджувати або іншим чином публікувати на цьому Сайті будь-який Контент, інформацію чи інший матеріал, який (а) порушує авторські права, права на патенти, торговельні марки, знаки обслуговування, комерційні таємниці чи інші майнові права будь-якої особи; (б) є наклепницьким, загрозливим, непристойним, порнографічним чи може призвести до будь-якої цивільної або кримінальної міжнародної правової відповідальності; або (в) містить будь-які помилки, віруси, мережеві хробаки, мережеві шпарини, шкідливі програми типу «Троянський кінь» або інші шкідливі коди чи властивості.

Якщо ви порушуєте, не дотримуєтесь чи дієте невідповідно до правил, обмежень та умов користування Сайтом, зазначених у цій Угоді користувача та Політиці конфіденційності, розміщених в різних місцях Сайту або доведених до відома Користувачів Сайту у інший спосіб (разом "Угода"), ми можемо припинити дію, призупинити та / або обмежити дію вашого облікового запису / профілю, включаючи, без обмежень, будь-які наші заявлені зобов'язання, передбачені цією Угодою, з попередженням або без нього, крім використання інших засобів правового захисту.

Ваш обліковий запис

Ви несете повну відповідальність за доступ до цього Сайту та його використання будь-ким, хто користується паролем та ідентифікаційними даними, спочатку призначеними для вас, незалежно від того, чи ви дійсно давали дозвіл на доступ до Сайту та його використання, включно з, серед іншого, усіма повідомленнями, обміном інформацією та передаванням інформації, і усіма зобов'язаннями (включно з, без обмежень, фінансовими зобов'язаннями), що виникли внаслідок такого доступу або використання. Ви несете одноосібну відповідальність за захист безпеки та конфіденційності пароля та ідентифікаційних даних, призначених вам. Ви повинні негайно повідомити нас про будь-який випадок несанкціонованого використання вашого пароля чи ідентифікаційних даних, або будь-якого іншого порушення чи загрози порушення безпеки цього Сайту.

Ви погоджуєтесь, засвідчуєте та гарантуєте, що вся інформація щодо реєстрації або інформація, надана вами під час купівлі без реєстрації, є правдивою, точною, повною, актуальною та виключно вашою. При реєстрації на цьому Сайті або купівлі без реєстрації ви не можете представлятися іншою особою, підробляти дані про себе або видавати себе за когось іншого. Якщо будь-яка інформація, надана вами при реєстрації, змінюється, ви повинні оновити свій обліковий запис.

Електронні комунікації

Коли ви користуєтеся Сайтом або надсилаєте нам електронні листи, текстові повідомлення та інші сповіщення зі свого ПК чи мобільного пристрою, ви спілкуєтесь з нами в електронному режимі. Ви погоджуєтеся отримувати від нас електронні повідомлення, такі як електронні листи, SMS-повідомлення, мобільні push-повідомлення або сповіщення на цьому Сайті чи через інші служби, наприклад, чат з продажів чи технічної підтримки тощо, і ви можете зберігати копії цих повідомлень. Ви погоджуєтеся, що всі угоди, повідомлення, опубліковані відомості та інші сповіщення, які ми надаємо вам в електронному вигляді, відповідають будь-яким юридичним вимогам стосовно повідомлень у письмовій формі.

Відгуки та коментарі

За винятком випадків, коли ця Угода або Сайт передбачає інакше, будь-яка інформація, яку ви надаєте або розміщуєте на Сайті та / або надаєте нам, включно з, серед іншого, ідеями, ноу-хау, технологіями, запитаннями, відгуками, коментарями та пропозиціями (разом "Матеріали"), є і буде розглядатися як неконфіденційна та незахищена правом власності інформація, і ми матимемо безоплатне (по усьому світу), безстрокове, нескасовне та передаване право на використання, копіювання, розповсюдження, демонстрацію, публікацію, продаж, оренду, передавання, адаптацію, створення похідних версій цих Матеріалів у будь-які способи та у будь-якій формі, а також на переклад, модифікацію, здійснення викриття технології та декомпіляцію таких Матеріалів. Усі Матеріали автоматично стають нашою нероздільною та винятковою власністю і не повертаються вам.

Окрім прав, що стосуються будь-яких Матеріалів, ви також надаєте нам право використовувати ім'я, яке ви надаєте, публікуючи будь-який огляд, коментар або інший Контент, якщо такі є, у зв’язку з таким оглядом, коментарем чи іншим Контентом. Вам заборонено використовувати фіктивну електронну адресу, видавати себе за когось іншого, крім себе, або іншим способом вводити в оману нас чи третіх сторін щодо походження будь-яких Матеріалів або Контенту. Ми можемо, але не зобов'язані, вилучати або редагувати будь-які Матеріали (включно з коментарями або відгуками) з будь-якої причини.

Інтелектуальна власність

Усі тексти, графічні матеріали, значки кнопок, зображення, аудіо та відео, вміст та програмне забезпечення (разом "Контент") належать виключно нашій компанії. Права на збирання, розміщення та складання всього Контенту на цьому Сайті ("Контент") належать виключно нашій компанії. Усі програми, що використовуються на цьому Сайті ("Програмне забезпечення"), є власністю нашої компанії. Використання будь-яких наших торговельних марок або знаків обслуговування без нашої явної письмової згоди суворо заборонено. Ви не можете використовувати наші торговельні марки або знаки обслуговування стосовно товару або послуги у будь-який спосіб, що може призвести до плутанини. Ви не можете використовувати наші торговельні марки або знаки обслуговування у будь-який спосіб, який принижує нашу гідність або дискредитує нас. Ви не можете використовувати будь-який з наших товарних знаків або знаків обслуговування в метатегах без попередньої явної згоди.

Ми поважаємо інтелектуальну власність інших. Якщо ви вважаєте, що вашу роботу скопійовано з порушенням авторських прав, зв'яжіться з нами.

Ризик втрати та інші умови продажу

Усі придбані в нас товари оформлюються згідно з договором відвантаження. Ризик втрати та права на придбані вами товари передаються вам після доставки товарів перевізнику згідно з нашими стандартними умовами продажу, які описані на сторінці Доставка. Наша компанія не несе жодної відповідальності або зобов’язань, якщо посилка повертається до нас пошкодженою або якщо вона конфіскована через проблеми з митним оформленням. Тому перед відправленням замовлення, будь ласка, перевірте митні правила вашої країни. Наша компанія не несе відповідальності за пошкоджені посилки або ті, які повертаються до нас через те, що обрана транспортна компанія не змогла доставити вашу посилку (посилки) за зазначеною адресою доставки після декількох спроб (через вашу відсутність).

Обмеження відповідальності стосовно інформації

Ми намагаємося бути максимально точними. Однак ми не гарантуємо, що описи продуктів або інший контент на нашому Сайті є точними, повними, надійними, чинними або не містять помилок. Якщо товар не відповідає опису, єдиний спосіб його повернути - повернути його у невикористаному стані. Ми публікуємо інформацію на Сайті для зручності своїх відвідувачів. Ця інформація надається лише з інформаційною метою. Ми залишаємо за собою право вносити виправлення та зміни до Сайту в будь-який час без попередження.

Компанія не несе жодної відповідальності за точність, повноту, надійність або корисність інформації, яка висвітлюється на Сайті або доступна через Сайт. Ми не зобов'язані оновлювати Сайт або змінювати його Контент чи Код; наша компанія також не несе відповідальності за неспроможність оновити цю інформацію. Ви зобов'язані перевіряти будь-яку інформацію, представлену на Сайті, перш ніж покладатися на неї.

У випадку, якщо зазначена неправильна ціна на товар або неправильний опис через друкарську помилку або помилку в ціноутворенні, або ж через отриману від наших постачальників інформацію про товар, ми маємо право відмовити або скасувати будь-які замовлення товару, зазначеного з неправильною ціною. Ми маємо право відмовити або скасувати будь-які такі замовлення незалежно від того, чи були вони підтверджені, і чи з вашої кредитної картки стягнуто кошти. Якщо з вашої кредитної картки вже стягнуто плату за покупку, а ваше замовлення скасовано, ми негайно повернемо кошти на ваш рахунок у стягнутому розмірі.

Відвідувачі беруть на себе всю відповідальність та ризики щодо використання Сайту. Ми відмовляємося від будь-яких гарантій, заяв та тверджень, явних чи непрямих, щодо інформації, представленої на Сайті або доступної через Сайт, включно з, серед іншого, усіма явно висловленими і неявними гарантіями, такими як гарантія прав власності, відповідності очікуванням покупців, відсутності порушення інтелектуальної власності та придатності для певної цілі. Наша компанія не гарантує, що Сайт не містить комп'ютерних вірусів, помилок або інших шкідливих компонентів. Ми не гарантуємо, що програмні функції діятимуть безперервно чи не міститимуть помилок, або що помилки будуть виявлені чи виправлені.

Наша компанія залишає за собою право відкликати доступ до Сайту та вносити зміни до послуг та товарів, описаних на Сайті, у будь-який час без попередження.

Посилання

Цей сайт може містити посилання на інші сайти в Інтернеті, які є власністю та керуються сторонніми особами. Ви визнаєте, що ми не несемо відповідальності за роботу цих сайтів, контент жодного з цих сайтів або інформацію, передану через них.

Міжнародний доступ

Цей сайт доступний в різних кінцях світу. Сайт може містити товари чи посилання на товари, заборонені або недоступні в деяких країнах. Жодне з цих посилань не означає, що такі товари будуть доступні в цих країнах. Просимо пам’ятати, що ви несете відповідальність за дотримання місцевих законів та правил.

Автономність положень угоди

Якщо будь-яке з цих положень вважатиметься недійсним, позбавленим юридичної сили або з будь-якої причини нездійсненним, це положення вважається відокремленим та не повинно впливати на чинність та можливість виконання будь-якого з інших положень. Ми можемо у будь-який час переглянути положення та умови, що містяться в цій Угоді, оновлюючи цю публікацію. Ви зобов'язані дотримуватися змін в положеннях та періодично відвідувати цю сторінку, щоб ознайомитись з поточними положеннями та умовами, які стосуються вашого користування Сайтом. Недійсність будь-якої умови або положення цієї Угоди не впливає на обов’язкове виконання тих частин Угоди, які вважаються чинними відповідно до судового права

Політика конфіденційності

Останнє оновлення: 20 квітня 2018 року

Ми розуміємо, що безпека та конфіденційність - це важливі питання для відвідувачів нашого веб-сайту, та зобов'язується безпечно та конфіденційно зберігати вашу інформацію. Ось чому ми дотримуємося нижчеперелічених стандартів для захисту особистої інформації. Ми залишаємо за собою право змінювати цю Політику конфіденційності в будь-який час без попереднього повідомлення. Ми розробили цю Політику конфіденційності, щоб показати та описати те, як ми збираємо та розповсюджуємо інформацію на цьому веб-сайті.

Понад усе ми цінуємо вашу конфіденційність. Ми не продаємо, не здаємо в оренду, не позичаємо і не надаємо вашу адресу електронної пошти чи іншу особисту інформацію будь-кому без вашого прямого дозволу.

Інформація, яку ми збираємо

Інформація, яку ми дізнаємося від клієнтів, допомагає нам здійснювати транзакції, відправляти товари та надавати підтримку клієнтам, а також постійно покращувати якість обслуговування в нашому інтернет-магазині. Ось типи інформації, яку ми збираємо:

Інформація, яку ви нам надаєте

Ми отримуємо та зберігаємо будь-яку інформацію, яку ви вводите на нашому веб-сайті або надаєте нам іншим способом. Ми використовуємо надану вами інформацію для таких цілей, як відповідь на ваші запити, розробка індивідуального купівельного середовища, покращення наших послуг та спілкування з вами.

Дані про відвідування сайту

Ми збираємо інформацію, що надсилається вашим браузером (програмою перегляду) щоразу, коли ви відвідуєте наш веб-сайт. Ці дані можуть містити таку інформацію, як адреса інтернет-протоколу ("IP") вашого комп'ютера, тип браузера, версія браузера, сторінки нашого сайту, які ви відвідуєте, час та дату вашого візиту, час, витрачений на ці сторінки, та іншу статистику. Крім того, ми можемо використовувати інші сторонні сервіси відстеження такі як Google Analytics, які збирають, відслідковують та аналізують цей тип інформації, для підвищення функціональності нашого Сайту. Ці сторонні постачальники послуг мають свою політику конфіденційності стосовно способу використання такої інформації.

Коли ви переглядаєте веб-сайт на мобільному пристрої, ми можемо автоматично збирати певну інформацію, включно з типом мобільного пристрою, унікальним ідентифікатором мобільного пристрою, IP-адресою пристрою, операційною системою пристрою, типом мобільного інтернет-браузера, інформацією про ваше місце розташування та іншими статистичними даними.

Файли cookie

Файли cookie – це файли з невеликою кількістю даних, які можуть містити анонімний унікальний ідентифікатор. Файли cookie надсилаються на ваш браузер з веб-сайту та зберігаються на жорсткому диску вашого комп'ютера. Як багато інших сайтів, ми використовуємо файли cookie для збирання інформації. Ви можете заблокувати чи вимкнути файли cookie на вашому комп’ютері, або наказати вашому браузеру попереджати вас, коли надсилаються файли cookie. Однак, якщо ви не прийматимете файли cookie, ви не зможете скористатися певними функціями Сайту. Ми також використовуємо функцію відстеження інформації, щоб визначити, які сторінки нашого сайту подобаються і не подобаються нашим користувачам, залежно від трафіку на цих сторінках.

Інформація з інших джерел

Ми можемо отримувати інформацію про вас з інших джерел та додавати її до інформації вашого облікового запису. Ми можемо використовувати оновлену інформацію про доставку та адресу від наших перевізників або інших третіх сторін, щоб виправити наші записи, щоб пришвидшити оформлення наступної купівлі та полегшити спілкування з вами.

Використання інформації

Наша компанія використовує вашу особисту інформацію для таких цілей: обробка ваших замовлень, адміністрування вашого облікового запису, адміністрування та вдосконалення сайту та пов'язаних з ним послуг, повідомлення про наші товари, послуги, рекламні події або спеціальні пропозиції, які можуть вас зацікавити тощо.

Електронні листи та електронні комунікації

Ми пропонуємо вам підписатися на наші інформаційні розсилки (ви можете увійти в налаштування облікового запису або підписатися без реєстрації на сайті). Якщо ви більше не бажаєте отримувати електронні листи або інші повідомлення від нас, ви можете відмовитися від них. Для цього:

  • увійдіть в обліковий запис та оновіть налаштування підписки;
  • натисніть «відписатись від розсилки» або «керування підписками» в листах, які ви від нас отримуєте ;
  • зв’яжіться з нами, використовуючи контактну інформацію, надану на Сайті.

Ми не надсилатимемо вам жодних інших небажаних електронних листів на вказану вами адресу, за винятком рідкісних повідомлень для вирішення питань, які можуть виникнути у вашому власному обліковому записі на нашому веб-сайті.

Ми також можемо надсилати вам сповіщення щодо вашого замовлення чи товарів, які вас цікавлять. Ви також можете скасувати підписку на такі повідомлення, натиснувши кнопку «відписатися від цього сповіщення» в листі.

Інформація про обліковий запис

Ви можете в будь-який час переглянути або змінити інформацію у своєму обліковому записі або припинити дію свого облікового запису. Для цього:

  • увійдіть в налаштування облікового запису та оновіть свій обліковий запис або
  • зв'яжіться з нами, використовуючи контактну інформацію, надану на Сайті.

За вашим запитом про припинення дії вашого облікового запису ми деактивуємо або видалимо ваш обліковий запис та інформацію з наших активних баз даних. Однак деякі відомості можуть зберігатися у наших файлах для запобігання шахрайству, усунення несправностей , надання допомоги в будь-яких розслідуваннях, виконання Угоди користувача та / або інших вимог законодавства.

Асоційовані підприємства

Ми можемо ділитися вашою інформацією з асоційованими підприємствами і в такому випадку ми вимагатимемо від них дотримання цієї Політики конфіденційності. Асоційовані підприємства - це наша материнська компанія та будь-які дочірні компанії, партнери спільного підприємства або інші компанії, якими ми управляємо або які перебувають під спільним управлінням з нами.

Розголошення інформації третім особам

Інформація про наших клієнтів - це важлива частина нашого бізнесу, і ми надаємо інформацію про клієнтів лише описаним нижче чином:

  • Cторонні постачальники послуг. Ми співпрацюємо з іншими компаніями та приватними особами для доставки посилок, надсилання звичайної та електронної пошти, обробляння платежів, обслуговування клієнтів тощо. Вони мають доступ до персональної інформації, необхідної для виконання своїх функцій, але не можуть використовувати її для інших цілей.
  • Захист компанії. ММи надаємо інформацію про обліковий запис та іншу особисту інформацію у випадках, коли це вимагається законодавством, захищає права, власність чи безпеку нашої компанії, наших користувачів чи інших сторін. Це також стосується обміну інформацією з іншими компаніями та організаціями для захисту від шахрайства та зменшення кредитних ризиків. Однак, звичайно, це не стосується продажу, здавання в оренду, обміну або іншого шляху розголошення особистої інформації від клієнтів у комерційних цілях з порушенням зобов'язань, викладених у цій Політиці конфіденційності.

Політика конфіденційності щодо дітей

Сайт призначений для використання особами старше 18 років. Ми дотримуємося Закону про захист конфіденційності дітей у режимі онлайн, а також навмисне не пропонуємо доступ до Сайту дітям до 13 років. Якщо вам менше 13 років, будь ласка, не подавайте особисту інформацію на нашому сайті. Діти завжди повинні просити в батьків або опікунів дозволу надсилати будь-яку особисту інформацію в Інтернеті.

Безпека інформації

Ми прагнемо захищати особисту інформацію клієнтів. Безпека вашої особистої інформації важлива для нас, і ми прагнемо впроваджувати та підтримувати обґрунтовані, комерційно прийнятні процедури та практики підтримання безпеки, які відповідають характеру інформації, яку ми зберігаємо, з метою захисту від несанкціонованого доступу, знищення, використання, модифікації або розкриття інформації. Проте просимо пам’ятати, що жоден спосіб передачі інформації через Інтернет або метод зберігання інформації в Інтернеті не є безпечним на 100%, і ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку отриманої від вас особистої інформації.

Під час підтвердження замовлення ми показуємо лише останні чотири цифри номеру вашої кредитної картки. Звичайно, ми передаємо весь номер кредитної картки відповідній компанії під час обробляння замовлення.

Важливо! Обов'язково вийдіть з облікового запису, коли закінчите користуватись спільним комп'ютером, щоб захистити його від несанкціонованого доступу.

Посилання на інші веб-сайти

Наш веб-сайт може містити посилання на інші інтернет-сайти, які належать третім сторонам. Наша компанія не несе відповідальності за збір та використання вашої особистої інформації на будь-яких сторонніх сайтах.

Доступ до інформації

Ви маєте доступ до інформації про свій обліковий запис на нашому сайті і можете переглядати, оновлювати чи видалити його.

Зміни до цієї Політики конфіденційності

Ми періодично оновлюємо цю Політику конфіденційності. Коли ми це робимо, ми також змінюємо дату останнього оновлення у верхній частині Політики конфіденційності.

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти