Найкращі Android-апгрейди для навігації та мультимедіа в авто

21.05.2019

Ми живемо в часи неймовірного технологічного прогресу. Його вплив відчувається скрізь: на вулицях, в офісах, літаках, поїздах, навіть у велосипедах. А от в автомобілях, а саме, в штатних мультимедійних та навігаційних системах, технологічний прогрес чомусь не такий разючий.

Хороша навігаційна система – дуже важлива функція для будь-якого водія. Погодьтесь, загубитись у незнайомому місці через застарілу або ненадійну навігацію – це не найприємніше, що може статись під час вашої подорожі. А від можливості швидко знайти правильний шлях, не витрачаючи часу на пошуки потрібної вулиці, не відмовиться жоден власник автомобіля. І саме тут з'являється проблема, адже сучасні штатні навігаційні системи розчаровують.

Хороша навігація пригодиться кожному!

Це ж стосується і й штатних мультимедійних систем, які доволі часто мають дуже обмежені можливості. Кожному водієві хотілося б мати декілька додаткових функцій у своїй системі, а про таку потужну операційну систему, як Android, не сміють навіть мріяти.

А дарма! Хочете дізнатись, як розширити мультимедійні та навігаційні можливості і додати всі функції Android у монітор автомобіля? Читайте далі!

Чого робити не слід

Почнімо з того, чого не слід робити, коли ви розглядаєте опції апгрейду мультимедійної системи. Мова йде про встановлення нештатного головного пристрою. Це рішення передбачає повне демонтування штатного монітора та встановлення неоригінального головного пристрою, виготовленого іншим виробником. Дехто може захищати це рішення, проте у нас є аж 3 вагомих аргументи проти:

  1. Нештатний головний пристрій може мати проблеми, працюючи зі штатними функціями та системами.
  2. Нештатний головний пристрій працює з неоригінальним ПЗ, а це – потенційна пастка. Доволі часто таке ПЗ має власні обмеження, проблеми із сумісністю, характеризується відсутність відсутністю оновлень або просто нестабільною роботою. До того ж, замінити його іншим ПЗ може бути доволі складно, якщо не неможливо. Пастка саме тут: у вас буде ПЗ, яке в один момент обов'язково поламається, і ви ніяк не зможете цьому зарадити.
  3. Нештатний головний пристрій випускається неоригінальним виробником. Таких на ринку дуже багато, і ніяк не кожен з них надійний. Витратити чималу суму грошей на мультимедійну систему, яка буде погано працювати (або ж взагалі не буде) не дуже хочеться, авжеж?

Якщо перелічені вище аргументи були недостатньо переконливими, просто уявіть таку ситуацію: шини у вашому Chevrolet постійно пробиваються. Ви не будете встановлювати колеса від Nissan, а купите хороші, якісні шини та встановите їх на оригінальні колеса вашого Chevrolet.

Не встановлюйте нештатні ГП!

Рішення 1: Навігаційний блок на Android

Ну що ж, тепер переходьмо до частини, де ми розповідаємо, що ж можна зробити.

Почнімо з одного з найпоширеніших рішень – встановлення навігаційного блока. Ці пристрої додають нештатну навігацію у штатний головний пристрій автомобіля, при цьому не впливаючи на штатні функції. Блоки обладнані системами GPS та GLONASS, отже оновлені та актуальні карти гарантовано. До того ж, доволі часто в цих пристроях встановлено декілька навігаційних додатків – обирайте, який вам до вподоби!

Це аж ніяк не все про навігаційні блоки. Окрім своєї основної функції, ці пристрої обладнані цілим набором корисних додаткових можливостей:

  1. Потужна ОС Android. Ви можете користуватись усіма можливостями операційної системи на моніторі автомобіля: від Інтернету (через під'єднання Wi-Fi) до встановлення застосунків з Google Play. Усі додатки застосунки будуть автоматично оновлюватись, тому можете не хвилюватись, що раптом щось перестане працювати.
  2. Відтворення музики та відео. Завдяки вбудованим USB-входам ви можете під'єднати звичайний накопичувач і насолоджуватись улюбленою музикою під час їзди. Або ж подивитись фільм, якщо раптом опинились у заторі (в жодному разі не переглядайте відео під час руху!).
  3. Зручний інтерфейс. Оскільки ці пристрої використовуються зі штатним головним пристроєм, розробники роблять усе можливе для того, щоб зробити інтерфейс максимально подібним до оригінального. Переважно ви навіть не зауважите різниці між оригінальним меню та меню блока.
  4. Вони універсальні. Звісно ж, є й виключення, але велика кількість навіблоків універсальні. Тому вам не доведеться витрачати час у пошуках пристрою, який підійде вам за ціною, можливостями та сумісністю. Просто обирайте той, який найбільше сподобався!
Автомобільна навігація

Проте у навіблоків є й декілька недоліків.

Найбільший з них – це встановлення. Навіблоки – доволі складні пристрої, зі складним встановленням, яке повинен здійснювати технічний спеціаліст. Окрім цього, для встановлення блока знадобиться додаткове обладнання, а саме, відеоінтерфейс. Лише після встановлення відеоінтерфейсу ви зможете під'єднати та користуватись навіблоком.

Ще одним недоліком навіблока є те, що зазвичай вони не підтримують керування штатними кнопками та вимагають встановлення додаткового сенсорного скла. Це, разом з вартістю самого блока й відеоінтерфейсу, робить таке рішення не з дешевих.

У цьому відео ми показуємо, як навіблок працює в автомобілі після встановлення.

Youtube video

Рішення 2: Мультимедіа-навігаційна система на Android

Альтернативою навіблока є мультимедійно-навігаційна система на Android.

Ці високотехнологічні пристрої – наступний крок в еволюції апгрейдів головного пристрою авто. Як і навіблоки, вони обладнані системами GPS та GLONASS, а також потужною ОС Android. Тобто, як і з навіблоком, ви зможете користуватись інтернетом, слухати музику, дивитись відео тощо. В чому ж відмінність? Насправді, їх декілька.

Керувати авто приємніше з навігацією

Однією з основних переваг цих пристроїв є вбудований відеоінтерфейс. Ви не лише зможете легко встановити таку систему методом Plug&Play (фішка в фішку), але й під'єднати додаткові пристрої, наприклад, камеру переднього та заднього виду. 2-в-1, непогано, авжеж? Ризик втратити гарантію повністю відсутній, адже врізуватись у проводку автомобіля непотрібно.

Відсутність необхідності купувати додаткове обладнання для встановлення робить це рішення дешевшим. Ваш гаманець однозначно буде вам вдячним.

Ще однією перевагою медіанавігаційних систем є їхня зручність у використанні. Мова йде не лише про інтерфейс, який зовні ідентичний штатному. Ці пристрої ідеально інтегруються у ваш головний пристрій і дають змогу використовувати штатне сенсорне скло та кнопки для керування. Нема потреби встановлювати додаткові панелі або зовнішні кнопки. Користуйтесь тим, що вже є в автомобілі!

І наостанок, наші медіанавігаційні системи обладнані корисною додатковою можливістю – функцією дублювання екрана смартфона. Просто під'єднайте смартфон до монітора і користуйтесь усіма його функціями (окрім дзвінків). Це вже 3-в-1. Якщо вам цікаво дізнатись більше про під'єднання смартфона в автомобілі – у нас є стаття, яка вам неодмінно сподобається.

Єдиним недоліком цих пристроїв є те, що, на відміну від навіблоків, вони не універсальні. У більшості випадків їх виробляють для конкретних моделей авто та типів мультимедійної системи. Тому будьте уважними під час здійснення покупки. Наразі ми пропонуємо медіанавігаційні системи для Lexus, Mazda і Toyota.

У цьому відео ви можете поглянути, як працює така система в автомобілі після встановлення.

Youtube video

Підсумки

Для вашої зручності, ми зібрали найважливішу та найкориснішу інформацію про описані рішення у таблицю.

 
Навігаційні блоки Медіанавігаційні системи
Аудіо/відео Check Check
Застосунки Check Check
Інтернет-браузер Check Check
ОС Android Check Check
Керування штатними кнопками/
сенсорним склом
Check* Check
Під'єднання додаткових пристроїв Cross Check
Дублювання екрана смартфона Check** Check
Сумісність Універсальні Для конкретних моделей авто та/або
типів мультимедійної системи
Встановлення Складне, вимагає
додаткового обладнання
Просте
Загальна ціна Висока Середня

*Для підтримання керування штатним сенсорним склом, необхідно встановити додаткові пристрої/адаптери.

**Для активації функції дублювання екрана смартфона необхідно встановити додатковий зовнішній адаптер та використовувати відповідний застосунок.

Обирайте те, що вам до вподоби, і насолоджуйтесь новими можливостями вашого головного пристрою!

Команда Car Solutions

Навігаційний блок Система для Lexus Система для Mazda Система для Toyota
Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти