Топ 4 методи під'єднання смартфона у вашому авто

20.03.2019
  1. Вступ
  2. AUX-адаптер: менше можливостей – менше проблем
  3. Адаптер Dension: найкраще рішення для старших авто
  4. Mirroring-адаптер: багато можливостей і трішки головного болю
  5. Адаптер Apple CarPlay/Android Auto: все найкраще – найдорожче
  6. Підводимо підсумки
Безпечне керування авто

Всі ми користуємося смартфонами, авжеж? Вони стали незамінною частиною життя: вдома, на роботі, в кіно (всі ми хоча б раз мали "такого сусіда"), і, звісно ж, у мандрівках.

Під час подорожей потягом або автобусом користуватись смартфоном можна без жодних проблем. А ось коли ми сідаємо за кермо авто – все різко змінюється.

Неважко здогадатись чому – це дуже небезпечно. Під час водіння в жодному разі не можна відволікатись на пошук кнопки Відповісти на дзвінок або на підбирання маршруту в навігаторі смартфона.

Окрім цього, ми також використовуємо смартфон для розваг, а за кермом це просто нереально. І тоді уявіть собі: попереду довга дорога, і єдине, що може вас хоча б якось розважити – одна-однісінька радіостанція, переповнена рекламою, де крутять вже вдесяте одну й ту ж пісню. Так можна і до психіатра потрапити.

Що ж тоді робити? У вас є 2 шляхи: закутатися в теплу ковдру, зробити чай і чекати, коли ж все це закінчиться, або...під'єднати смартфон до медіасистеми автомобіля. Не знаєте, з чого почати? Не хвилюйтесь! Ми обрали топ 4 найкращих рішень, читайте та обирайте!

1. AUX-адаптер: менше можливостей – менше проблем

Почнімо з найпростішого, а тому найдешевшого рішення – AUX-адаптера. Він виконує лише одну функцію, але виконує її бездоганно – дає вам змогу слухати музику зі смартфона. Цей пристрій додає AUX-вхід, за допомогою якого ви зможете відтворювати звук зі смартфона через автомобільні колонки. Насолоджуйтесь улюбленою музикою з чудовою якістю звуку!

Класна особливість AUX-адаптера – він дає змогу під'єднати й інші аудіоджерела, приміром, iPod або mp3-плеєр. Але керувати музикою (пауза, перемикання між треками тощо) вам доведеться з під'єднаного пристрою, оскільки ці адаптери не підтримують використання штатних кнопкок та сенсорного скла автомобіля.

Встановлюються такі пристрої дуже просто, методом Plug&Play або "фішка в фішку". Телефон під'єднується через кабель.

AUX в авто

2. Адаптер Dension: найкраще рішення для старших авто

Наступне рішення, про яке ми розповімо – Bluetooth-адаптер від Dension. Ці пристрої більш просунуті, ніж AUX-адаптери, і забезпечують кращу інтеграцію смартфона в мультимедійну систему. Однак працюють вони лише в старших моделях, тому можете проминути цей пункт, якщо ваш автомобіль випущений після 2010-2011.

Адаптер Dension, насамперед, дає змогу слухати музику на колонках автомобіля. Як і з AUX-адаптером, для під'єднання смартфона використовується спеціальний кабель. Основні відмінності в тому, що, по-перше, смартфон буде постійно заряджатись, і, по-друге, вам не доведеться використовувати його для керування музикою. Ці адаптери повністю інтегруються в авторадіо і дозволяють користуватись штатними кнопками для перемикання, ввімкнення/вимкнення музики. Погодьтесь, це дуже зручно.

"Стривайте, ви щось згадували про Bluetooth..." Саме так! У багатьох адаптерів Dension присутня дуже корисна додаткова можливість: прийняття дзвінків у режимі "hands-free" через Bluetooth. Завдяки цьому ви зможете легко прийняти дзвінок, не відволікаючись від дороги.

Адаптери Dension трішки дорожчі, ніж AUX-адаптери, але вони також дуже просто під'єднуються методом Plug&Play.

3. Mirroring-адаптер: багато можливостей і трішки головного болю

Тепер настав час поговорити про mirroring-адаптери – спеціальні пристрої, які дозволяють дублювати екран смартфона на моніторі авто. Тобто ви отримуєте всі можливості вашого iPhone або Android-пристрою на екрані мультимедійної системи: музика, відео (В жодному разі не переглядайте відео під час водіння! Перегляд дозволено, лише коли автомобіль припаркований!), навігація, інтернет-браузер тощо (окрім дзвінків).

Загалом, це дуже хороше рішення не лише, коли ви бажаєте слухати музику в авто, але також якщо ви користуватиметеся іншими функціями смартфона, такими зручними та звичними.

Mirroring-адаптер

То в чому ж каверза? Головним чином у встановленні. Серед всіх можливих рішень цей пристрій встановити найважче. У більшості випадків для роботи таких адаптерів необхідне додаткове обладнання, наприклад, відеокабель або відеоінтерфейс. Встановлення доволі складне, і його повинен виконувати спеціально навчений спеціаліст.

Ще один недолік цих пристроїв – керування. Оскільки адаптер просто дублює екран смартфона на моніторі авто, ви не зможете керувати кнопками на кермі або сенсорним склом автомобіля – це доведеться робити зі смартфона.

Є багато різноманітних адаптерів для дублювання екрана iPhone/Android-пристроїв. Деякі пропонують під'єднання смартфона через кабель, інші – через Wi-Fi.

У цьому відео ми докладніше розповідаємо про mirroring-адаптери і показуємо, як вони працюють.

Youtube video


4. Адаптер Apple CarPlay / Android Auto: все найкраще – найдорожче

І, нарешті, ми дісталися опції інтеграції смартфона в автомобілі, якій немає рівних – адаптери Apple CarPlay та Android Auto.

CarPlay і Android Auto вважаються найкращими технологіями в цій категорії. Проблема в тому, що багато автомобілів (а якщо бути відвертими, то переважна більшість) не обладнані цими функціями. А що гірше, в більшості випадків не існує ніяких штатних рішень, які б давали змогу їх встановити. Саме тут і згодиться адаптер Apple CarPlay / Android Auto.

CarPlay

Ці адаптери зроблять ваші подорожі набагато комфортнішими. Вони поєднують всі найкращі та найкорисніші особливості попередніх рішень, при цьому уникаючи їх недоліків. З таким пристроєм ви зможете слухати музику, користуватись навігацією, відповідати на дзвінки тощо, а керувати – штатними кнопками, джойстиком або сенсорним склом. Смартфон під'єднується за допомогою кабелю і буде постійно заряджатись, тому будьте певні, що неприємної несподіванки (Ой, батарея розрядилася!) не трапиться.

І, хоч як дивно, це ще не все. Окрім своєї основної функції, дуже часто ці адаптери виконують якусь додаткову функцію в автомобілі. Ось, приміром, цей адаптер: крім того, що він додає функції CarPlay та Android Auto, він також дає змогу вам під'єднати камеру переднього та заднього виду. Тобто, працює так само, як і адаптер для камер 2 в 1, непогано, авжеж?

Під'єднання такого пристрою не завдасть жодного клопоту, оскільки більшість з них під'єднується методом Plug&Play. Це означає, що вам не потрібно морочитись із проводкою, ризикувати втратити гарантію тощо.

Попри всі свої переваги, в адаптерів все-таки є один недолік – ціна. Це найдорожче рішення з усіх, про які ми вам розповіли. Все найкраще завжди найдорожче.

Більше про адаптери можете дізнатись, переглянувши наш відеоогляд.

Youtube video


Підводимо підсумки

Отже, ви прочитали статтю і тепер намагаєтеся у всьому розібратись – з’ясувати, що до чого та що краще. Не хвилюйтесь, спеціально для вас ми створили зручну порівняльну таблицю, яка розкладе все по поличках. Ми вибрали основні та найбільш корисні особливості адаптерів. Сподіваємося, це допоможе вам зробити правильний вибір!

 
AUX-адаптер Dension-адаптер Mirroring-адаптер CarPlay/Android Auto-адаптер
Аудіо Check Check Check Check
Відео Cross Cross Check Cross
Дзвінки Cross Check Cross Check
Навігація Cross Cross Check Check
Інтернет-браузер Cross Cross Check Cross
Заряджання Cross Check Check* Check
Керування з під'єднаного пристрою штатні кнопки з під'єднаного пристрою штатні кнопки, джойстик або
сенсорне скло
Під'єднання телефона кабель кабель кабель/Wi-Fi кабель
Встановлення просте просте складне,
вимагає додаткового обладнання
просте
Ціна низька середня середня висока

*Лише в пристроях, які пропонують під'єднання смартфона через кабель. Якщо телефон під'єднується через Wi-Fi, його можна зарядити через прикурювач, використовуючи звичайний автомобільний зарядний пристрій.

**У комплектацію деяких пристроїв входить окрема кнопка керування. У такому разі керування штатними кнопками або сенсорним склом не підтримується.

Ну а тепер, коли ви стали гуру під'єднання смартфона в автомобілі, обирайте адаптер, який вам до душі!

Команда Car Solutions

AUX Dension Mirroring CarPlay/Android Auto
Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти