Часті запитання про автоелектроніку

07.03.2018

Часті запитання про:

Відеоінтерфейси

Я під’єднав відеоінтерфейс, але при перемиканні відеовходів нічого не відбувається.

 • Переконайтеся, що кабелі входу-виходу під’єднані правильно (тобто місця під’єднання не переплутані).
 • Якщо для перемикання використовуються штатні кнопки, переконайтеся, що CAN-дроти під’єднані правильно. Перевірити, чи проблема полягає у під’єднанні до CAN-шини, можна за допомогою пульта дистанційного керування відеоінтерфейсом або виносної кнопки перемикання входів (при використанні відеоінтерфейсу HD-LINK можна замкнути 2 контакти у гнізді MODE). Якщо перемикання відбувається, то, швидше за все, проблема у під’єднанні до CAN-шини.
 • У деяких відеоінтерфейсах (як, наприклад, у цьому) потрібно виставити відповідне значення у Factory-mode-Util1-Car model. Спробуйте всі значення, оскільки іноді вони не відповідають моделі автомобіля.

Я під’єднав навігаційний блок через відеоінтерфейс, але зображення навігації спотворене або не з'являється на повний екран.

 • Налаштуйте правильну роздільну здатність екрана для RGB за допомогою перемикачів на відеоінтерфейсі та блоці навігації.
 • У деяких відеоінтерфейсах і адаптерах для під’єднання камер потрібно виставити відповідне значення у Factory-mode-Util1-Navi model або Menu-Config-Navi RGB. Зазвичай це MD7000/Q-ROI або GI3000/8000. Також, якщо зображення зміщене по вертикалі/горизонталі, його можна регулювати в меню відеоінтерфейсу або в налаштуваннях навігаційного блока.

Де потрібно під’єднувати провід MMI при встановленні відеоінтерфейсу/адаптера для Audi?

Я під’єднав відеоінтерфейс, але звук з під’єднаних до нього пристроїв не відтворюється.

 • Відеоінтерфейс не передає звук на штатну аудіосистему, а лише може комутувати звук з під’єднаних пристроїв на вихід AV OUT. Щоб вивести звук на штатну аудіосистему, використовуйте AUX-вхід автомобіля або аудіоадаптер.

GVIF-відеоінтерфейси

Я під’єднав GVIF-відеоінтерфейс, але при перемиканні входів нічого не відбувається (чорний екран).

 • GVIF-відеоінтерфейс повинен під’єднуватися біля штатної навігації. Інакше кабелі IN і OUT потрібно поміняти місцями згідно з цією схемою, щоб вхід став виходом, і навпаки.

Я під’єднав GVIF-відеоінтерфейс, але при перемиканні входів на моніторі нічого не відображається (білий екран).

 • Поміняйте місцями фіолетовий та коричневий дроти в GVIF-кабелі згідно з цією схемою.

Адаптери дублювання екрана смартфона

Я не можу знайти схеми розташування виводів адаптера для дублювання екрана смартфона/iPhone (RGBs-вихід).

Я під’єднав адаптер для дублювання екрана смартфона/iPhone (RCA і HDMI-виходи), але не вдається відтворити звук з адаптера на штатній аудіосистемі.

 • Адаптер використовує спеціальний аудіосигнал без GND-сигналу, який деякі пристрої можуть не підтримувати. Це, зі свого боку, може бути причиною відсутності звуку. Найпростіше рішення в цьому разі – встановити з'єднувальний провід між контактами, як показано на цій фотографії.

Які програми можна використовувати для відтворення відео з YouTube на пристроях Apple?

 • Використовуйте альтернативні додатки, наприклад, Play Tube Free, Protuber, McTube Pro тощо, або ж інтернет-браузер.

Кабелі для під’єднання камери/відео

Я під’єднав камеру заднього виду за допомогою Plug & Play-кабеля, але зображення з камери не з'являється на екрані.

 • У деяких автомобілях вхід для камери заднього виду необхідно додатково активувати. Цю процедуру можна зазвичай провести у дилера, або ж за допомогою діагностичного обладнання чи прошивки. У цьому разі ми згадуємо цю інформацію в описі товару.
 • Здебільшого живлення камери необхідно під’єднувати від лінії ACC, тобто при увімкненні головний пристрій має розпізнавати відеосигнал камери, інакше вхід для камери заднього виду не буде активним.
 • Зазвичай необхідно використовувати камери заднього виду зі стандартом NTSC, це вказується в описі товару. У більшості автомобілів система не підтримує камери заднього виду зі стандартом PAL.
 • У деяких марках автомобілів всі двері повинні бути закриті, щоб зображення з камери заднього виду з'явилося на екрані при увімкненій передачі заднього ходу.

Я під’єднав камеру заднього виду за допомогою Plug & Play-кабелю, він підходить за конекторами, але картинка не відображається на екрані.

 • Переконайтеся, що ваш головний пристрій знаходиться у списку сумісності в описі пристрою. Головні пристрої Toyota Touch/Entune gen.1 і Toyota Touch 2/Entune gen.2 дуже легко сплутати. У них однакові конектори, але зображення може не відображатися на екрані або під час руху не буде виводитися на екран.
 • Як відрізнити Toyota Touch/Entune gen.1 та Toyota Touch 2/Entune gen.2:

Сенсорні панелі

Я під’єднав навігаційний блок, але керування за допомогою штатного / додатково встановленого резистивного сенсорного скла не працює.

 • Відкалібруйте сенсорне скло. Для блока Q-ROI/Q-ROI 2, утиліту калібрування можна запустити натисненням і утримуванням кнопки MODE. Для CS9500, необхідно витягнути карту пам'яті і перезавантажити блок. Також можна використовувати комп'ютерну USB-мишу для запуску утиліти калібрування.
 • Поміняйте місцями проводи 2 і 3 на одному кінці 4-контактного Touch-кабелю.
 • Переконайтеся, що були встановлені DIP-перемикачі навігаційного блока, необхідні для використання резистивного сенсорного скла.

Я під’єднав навігаційний блок, але керування за допомогою штатного / додатково встановленого ємнісного сенсорного скла не працює.

 • Переконайтеся, що DIP-перемикачі навігаційного блока, необхідні для використання ємнісного сенсорного скла, встановлено.
 • Переконайтеся, що ємнісне скло сумісне з блоком навігації (якщо ви встановлюєте додаткове сенсорне скло), оскільки схема розташування виводів буває різна. Переконайтеся у правильному під’єднанні відповідного проводу або кабелю.

Команда Car Solutions

Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти