Перетворювач напруги 7-30 В / 6 В (інвертор)
Код: 844815

Бестселер
Код: 844815 0.05 кг
Наявність на складі: К Л
Автомобільний перетворювач напруги призначений для під'єднання пристроїв із живленням 6 В до електромережі автомобіля.
Додати до обраних
Запропонувати свою ціну
Опис
Характеристики
Доставка
Оплата
Гарантія
Опис
Автомобільний перетворювач напруги призначений для під'єднання пристроїв із живленням 6 В до електромережі автомобіля.
Такий інвертор насамперед потрібен при під'єднанні камери заднього виду, якщо камера повинна працювати постійно, а не лише при увімкненні передачі заднього ходу.
Інвертор також дасть змогу під'єднати до 5 автомобільних камер без навантаження на електромережу.
Автомобільний інвертор
Технічні характеристики
Напруга на вході | 7 - 30 В |
Напруга на виході | 6 В |
Сила струму | 3 А |
Потужність | 18 Вт |
Вага | 36 г |
Комплектація, зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від показаних на сайті та змінюватись виробником без повідомлення. Перед покупкою уточнюйте у менеджера.
Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється лише за умови зазначення авторства та розміщення зворотного текстового посилання на кожен скопійований контент.
Характеристики
Живлення підходить для |
|
Вхідна напруга |
|
Вихідна напруга |
|
Вихідна сила струму |
|
Доставка
Оплата
Гарантія