Музика в машині разом з адаптерами Dension

25.04.2013

Ще років десять тому багато автомобілістів мріяли бути власниками магнітоли, яка може відтворювати музику з MP3-дисків. Зараз же основна вимога до магнітоли – це наявність AUX і USB-входів, а також можливість під’єднати iPod або iPhone. Однак якщо у вас в автомобілі стоїть рідна (штатна) магнітола, то ці функції вам здебільшого недоступні. Втім, немає причин впадати у відчай. Натомість зважте, що ж краще: залишити штатну магнітолу чи почати шукати нову, з потрібними входами (її, до речі, не завжди можна знайти саме для вашого авто).

Рішення просте і доступне. У нашому випадку, це адаптери угорського виробника Dension, який чудово зарекомендував себе на ринку автомобільної аудіоелектроніки.

Отже, поглянемо, що нам потрібно і що ми отримаємо.

Youtube video

Музика в автомобілі

Музика з USB-флешки або MP3-плеєра

Це завдання до снаги будь-якому адаптеру Dension, чи то старіша модель Dension Gateway 300, Dension Gateway Five, чи нові Dension Gateway Lite BT і Dension Gateway Pro BT. Усі ці адаптери обладнані USB-портом і AUX-входом. До USB-входу можна під’єднати навіть жорсткий диск (до 250 ГБ).
Однак адаптери пропонують не лише саму можливість під’єднання пристроїв, а й керування ними на штатних кнопках магнітоли або кнопками керування на кермі (якщо, звичайно, вони у вас є :-))

Автомобільний USB/iPod/iPhone-адаптер Dension Gateway 300 Автомобільний USB/iPod/iPhone-адаптер Dension Lite BT Автомобільний USB/iPod/iPhone-адаптер Dension Pro BT
Dension Gateway 300 Dension Gateway Lite BT Dension Gateway Pro BT

iPod/iPhone у машині

Власникам цих девайсів також допоможуть практично всі адаптери Dension. Під'єднання iPod або iPhone до адаптера здійснюється за допомогою додаткового кабелю або ж тримача з док-кабелем, як вам буде зручніше. Керувати аудіо ви можете за допомогою кнопок штатної магнітоли або ж кнопок на кермі. Також під час під’єднання iPod або iPhone заряджаються.
Якщо у вас iPhone 5, то потрібно придбати додатковий адаптер роз'єму Lightning.

Музика з iPod в автомобілі

Телефон у машині

Існують два способи під’єднання телефона до штатної стереосистеми:

  1. Як MP3-плеєр – через AUX-вхід. В цьому разі телефон використовуватиметься лише як аудіоджерело.
  2. Через Bluetooth. Ось тут все стає значно цікавішим. У цьому разі ви отримуєте можливість:
    • відтворювати музику з телефона через стереосистему за допомогою A2DP (адаптери Gateway Lite BT, Gateway Five, Gateway Pro BT).
    • здійснювати дзвінки у режимі "вільні руки" з телефона, з яким ви утворили пару (адаптери Gateway Lite BT, Gateway Five, Gateway Pro BT)
    • переглядати телефонну книгу, журнал дзвінків на автомобільному моніторі (адаптери. Gateway Five, Gateway Pro BT)
Меню керування телефоном. Dension Gateway Five

Насправді, існує ще й третій спосіб, але про нього ми вам розповімо у наступній статті.

Інтернет-радіо в машині

Ще один спосіб насолоджуватися музикою в автомобілі – увімкнути улюблене інтернет-радіо. Для цього вам знадобиться автомобільний інтернет-радіо адаптер. Просто під’єднайте цей девайс до USB-порту магнітоли, під’єднайте інтернет за допомогою 3G-телефону (через Bluetooth) або 3G USB-модема, оберіть радіостанцію на TuneIn, і слухайте улюблене радіо через стереосистему авто.

Інтернет-радіо в машині

Відео в автомобілі

Однак мультимедійні функції iPod і iPhone не обмежуються відтворенням аудіозаписів. Ми також пропонуємо можливість переглядати відео з вашого пристрою на автомобільному або навіть домашньому моніторі. А зробити ви це зможете за допомогою відеоадаптера від Dension. Якщо ваш iPhone/iPod або смартфон обладнаний HDMI-виходом, можете скористатися адаптером для під'єднання iPhone/Smartphone до штатного монітора (в цьому разі також знадобиться відеоінтерфейс). Цей варіант оптимальний, якщо ви також забажаєте під’єднати інші відеопристрої до штатного монітора.

Автомобільний відеоадаптер для iPod Dension IVA Адаптер для під’єднання iPhone/iPod до штатного монітора
Відеоадаптер для iPod Dension IVA Адаптер для під’єднання
iPhone / iPod до штатного монітора

Зручність використання

З адаптерами у вас не буде жодних незручностей. Сам блок розміщується переважно на полиці під магнітолою або у бардачку. Якщо ж ви під’єднуєте USB-пристрій, який вам потрібен напохваті, то вам допоможе USB-подовжувач із комплекту поставки.
Для iPhone і iPod ми пропонуємо всілякі тримачі з кабелем під’єднання. Ви можете підібрати саме те, що зручно для вас.
Є також універсальний тримач, за допомогою якого можна закріпити будь-який пристрій.

Автомобільний відеоадаптер для iPod Автомобільний тримач-зарядка для iPhone
Універсальний автомобільний тримач Dension IPG3CR0

Як обрати

Отже, вам уже зрозуміло, що в машині ви бажаєте слухати музику, яка вам подобається, а також зручно і безпечно використовувати під’єднані пристрої. І тут виникає питання, як і який саме адаптер вибрати власне для ваших потреб і вашого автомобіля.

Для цього вам необхідно знати, яким головним пристроєм (магнітолою) обладнане ваше авто. При підборі враховується марка і модель автомобіля, а також рік випуску. Після цього необхідно звіритися з таблицею сумісності. Ви можете звузити коло пошуку, скориставшись фільтром на сторінці адаптерів у нашому інтернет-магазині.

Зараз ми пропонуємо адаптери Dension для таких марок авто:

Встановлення

І ось усе позаду, ви нарешті зважилися, обрали адаптер, але вас лякає встановлення? Даремно! Встановлення адаптерів Dension проводиться "фішка в фішку", або як ще кажуть, за принципом Plug&Play. Тобто ви під’єднуєте кабелі з комплекту в роз'єм ззаду вашої магнітоли. І все!
До речі, рекомендуємо використовувати інструменти для зняття обшивки, щоб не подряпати пластик на панелі.Слухайте улюблену музику в машині!
Додайте комфорту вашому авто разом із Car Solutions і Dension!


Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти