Car Solutions - ексклюзивний дистриб'ютор Dension в Україні!

18.10.2011

Шановні клієнти та користувачі!

З гордістю повідомляємо, що від сьогодні компанія Car Solutions є ексклюзивним представником обладнання ТМ Dension Audio Systems в Україні!

Dension – це відомий на весь світ угорський виробник рішень для під’єднання різноматних цифрових пристроїв (iPod, iPhone, MP3-плеєрів, USB-накопичувачів), а також мобільних телефонів з Bluetooth до штатної мультимедійної системи автомобіля. Адаптери Dension необхідні коли ваша магнітола «не дружить» ні з iPod /iPhone, ні з флешками, а то йі взагалі з поширеними цифровими форматами, а музика в машині вам просто необхідна.

Якщо ви хочете:

 • під’єднати та використовувати ваш iPod чи iPhone в машині;
 • слухати музику з USB-носія чи телефона з Bluetooth;
 • керувати під’єднаними пристроями за допомогою штатних кнопок CD-ченджера чи кнопок керуванні на кермі;
 • здійснювати дзвінки в режимі hands free;
 • прослуховувати інтернет-радіо;
і все це через стереосистему вашого автомобіля, то обладнання Dension саме те, що вам потрібно.

Основним творінням Dension являються автомобільні iPod/iPhone/ USB / MP3 / Bluetooth-адаптери Dension Gateway 100 / 300 / 500 / Five, Lite, ice>Link Lite, Blue. Адаптери сумісні з різноманітними брендами, моделями та роками випуску авто з різними головними пристроями. Щоб вибрати рішення спеціально для вашого автомобіля, компанія Dension створила таблицю сумісності автомобілів та адаптерів, яка постійно оновлюється.


Youtube video

Використання адаптера Dension Gateway 300 в Volkswagen Passat

Dension Gateway 100 призначений для під’єднання, заряджання і управління iPod та iPhone за допомогою штатних кнопок магнітоли. Автомобільні iPod/iPhone/USB-адаптери Dension Gateway 300 и Dension Gateway Five мають більш широкий спектр функцій, а саме:

 • Під’єднання, керування та заряджання iPod / iPhone через штатну мультимедійну систему авто.
 • Відображення інформації про аудіоконтент на штатному дисплеї.
 • Керування під’єднаними iPod / USB-пристроями через штатну систему управління CD-ченджером та кнопками управління стереосистемою на кермі.
 • USB-вхід для зовнішніх накопичувачів даних (флеш-пам’ять, жорсткий диск, USB-накопичувач та MP3-плеєр).
 • Під’єднання мобільного телефона, здійснення та прийом дзвінків в режимі "вільні руки" в автомобілі через Bluetooth (Dension Gateway Five).
USB / iPod адаптер Dension Gateway 300 для Ford Sony (GW33FD2) iPod/mp3 адаптер Dension Gateway 300 GW33OC1 для Opel

USB / iPod адаптер Dension Gateway 300

Як працюють адаптери Dension?

Автомобільні USB / iPod-адаптери Dension Gateway емулюють CD-ченджер і використовують його систему керування для доступу до iPod, різноманітних USB-пристроїв та аксесуарів Dension. Штатна магнітола сприймає адаптер як CD-ченджер, і керувати ним можна так само, як і рідним CD-ченджером, штатними кнопками чи кнопками на кермі. Найголовніше те, що адаптери Dension Gateway під’єднуються за принципом «фішка в фішку», а всі роз'єми аналогічні штатним, і тому вам не доведеться врізатися в проводку автомобіля. Все доволі просто: під’єднав, закріпив, налаштував – і обладнання готово до роботи. І що найприємніше, гарантія на автомобіль зберігається.

автомобільний iPod/USB/Bluetooth-адаптер Dension Gateway Five для BMW (GWF1BM4) автомобільний iPod/USB/Bluetooth-адаптер Dension Gateway Five для Peugeot / Citroën (GWF1PC1)

USB / iPod / Bluetooth-адаптер Dension Gateway Five

Адаптер дозволяє під’єднати різноманітні USB-пристрої, від флешки до переносного жорсткого диску об’ємом до 250 ГБ. Також немає обмежень щодо кількості створюваних папок і файлів.

Bluetooth-можливості адаптера Dension Gateway Five включають в себе:

 • Здійснення та прийом дзвінків в режимі "вільні руки" в автомобілі.
 • Перегляд телефонної книги на моніторі між дзвінками.
 • Відтворення файлів в форматі MP3 (A2DP) з телефона через штатну аудіосистему автомобіля.
 • Перегляд журналу дзвінків (пропущені, останні, вхідні, тощо).
 • Прив’язка до п’яти різних телефонів.
автомобільний iPod/iPhone / USB / Bluetooth-адаптер Dension Gateway Five для Audi (GWF1AC1)

Меню керування телефоном на штатному дисплеї Audi

Таким чином, за допомогою адаптерів Dension Gateway 300 і Dension Gateway Five ви можете під’єднати улюблені мультимедійні пристрої до автомобільної стереосистеми, що працює на шині CAN. Прочитайте більш детальний огляд автомобільних iPod/iPhone/USB-адаптерів Dension Gateway 300/Five в нашій статті.

Youtube video

Автомобільний iPod/iPhone / USB / Bluetooth-адаптер Dension Gateway Five

Якшо ж ваша автомобільна мультимедійна система працює через шину MOST, вам знадобиться iPod/iPhone/USB-адаптер Dension Gateway 500.

автомобільний iPod/iPhone/USB-адаптер Dension Gateway 500 MOST автомобільний iPod/iPhone/USB-адаптер Dension Gateway 500 MOST

USB / iPod-адаптер Dension Gateway 500 MOST

Цей адаптер, так як і Dension Gateway Five дозволяє під’єднувати і заряджати різноманітні USB-пристрої, iPod/iPhone, переглядати меню, здійснювати пошук аудіо на iPod чи USB-пристрої на дисплеї мультимедійної системи. Однак для під’єднання телефона та здійснення дзвінків в режимі "вільних рук", необхідно додатково під’єднати Bluetooth-модуль.

Dension BTA1500 Bluetooth-модуль

Bluetooth-модуль Dension BTA1500

Якщо ж ви хочете прослуховувати музику в машині з інтернет-радіостанцій, то й тут не обійтись без Dension. Адаптер Dension IRD10GEN для інтернет-радіо в машині дозволяє прослуховувати інтернет-радіостанції через USB-порт вашої автомобільної чи домашньої мультимедійної системи. За допомогою телефона з 3G мережею (через Bluetooth) чи 3G USB-модема адаптер під’єднується до інтернету, надає доступ до інтернет-радіостанцій через Radiotime і передає потік з інтернет-радіо безпосередньо на вашу бортову автомобільну мультимедійну систему.

Адаптер для интернет-радио в машине Dension IRD10GEN

Адаптер для інтернет-радіо в машині Dension IRD10GEN

Цей автомобільний інтернет-радіо адаптер розміром зі звичайну флешку забезпечить вам повноцінне прослуховування інтернет-радіо в авто.

Однак, компанія Dension потурбувалась не лише про те, щоб ви насолоджувалися музикою з iPod, iPhone, MP3-плеєрів і hands free-телефонією в автомобілі, а робили це з комфортом. Тому ми також пропонуємо широку лінію аксесуарів від Dension.

Перш за все, це різноманітні автомобільні тримачі для iPod та iPhone з набором вкладишів саме для вашого пристрою.

автомобільний тримач-зарядка для iPod / iPhone Dension IP44CR9 Dension IPO4DC9 9-контактний кабель з автомобільним тримачем для iPod автомобільний тримач-зарядка для iPhone / iPod Dension IP51CR9t
Автомобільний тримач-зарядка
для iPod / iPhone
9-контактний кабель
з тримачем для iPod
Автомобільний тримач-зарядка
для iPhone / iPod

Тримачі призначені для безпечного пристосування телефону в авто, а деякі також і для заряджання різних моделей iPod та iPhone. Тримачі-зарядки працюють разом з автомобільними адаптерами Dension.

Особливої уваги заслуговує автомобільна док-станція для iPhone від Dension.

автомобільна док-станція для iPhone від Dension IPH1CR0 автомобільна док-станція для iPhone від Dension IPH1CR0

автомобільна док-станція для iPhone від Dension IPH1CR0

Пристрій являє собою не лише тримач iPhone, але і аудіоінтерфейс для під’єднання й повноцінного використання iPhone в автомобілі. Док-станцію можна під’єднати до головного пристрою через AUX-кабель чи вбудований FM-модулятор, і таким чином звук від iPhone (музика, телефонні дзвінки, навігаційні інструкції) буде відтворюватися через аудіосистему вашої машини. Вбудований мікрофон дозволить вам здійснювати дзвінки в режимі "вільні руки". Також спеціально для цієї док-станції для iPhone Dension розробив додаток AppleCarDock (великі зручні іконки, можливість супроводу дій вібрацією чи звуком). Більше про автомобільну док-станцію для iPhone прочитайте в нашій статті.

Однак не лише власники iPod / iPhone можуть використовувати продукцію Dension. Універсальний автомобільний тримач дозволяє безпечно та зручно закріпити в машині будь-який легкий пристрій.

Універсальний автомобільний тримач Dension IPG1CR0 Універсальний автомобільний тримач Dension IPG1CR0 Універсальний автомобільний тримач Dension IPG1CR0

Універсальний автомобільний тримач Dension IPG1CR0

Тримач ідеально підходить для забезпечення доступу в машині до iPod / iPhone, мобільного телефону, автомобільного GPS-навігатора та будь-яких інших пристроїв. Тримач кріпиться до вентиляційної решітки за допомогою регульованих затискачів, таким чином не пошкоджуючи поверхності автомобіля. За допомогою нанотехнологій на двох полосках універсального автомобільного тримача створюється вакуум, який утримує предмети з чистою та сухою поверхнею.

Також, аксесуари Dension включають різні подовжувачі, перехідники та док-кабелі.

Подовжувач кабелю з 18-контактним конектором EXT1BM4 для Dension Gateway Five Перетворювач для заряджання iPod / iPhone Dension IPO12V5V (12 В - 5 В) Dension CDR2AU2 Розгалужувач для під’єднання CD-ченджера и шлюза Gateway 100/300 в автомобилях Audi Dension EXT1GW0 Набір подовжувачів для для iPod / MP3 адаптерів
Подовжувач кабелю
для Dension Gateway Five
Перетворювач заряджання для
iPod / iPhone (12 В - 5 В)
Розгалужувач для під’єднання
Dension Gateway 100/300
Набір подовжувачів
для USB/iPod-адаптерів Dension

Це далеко не повний перелік продукції Dension, яку пропонує Car Solutions. У повному обсязі пристрої представлені в категорії автомобільні iPod / iPhone-адаптери Dension та аксесуари для автомобільных адаптерів Dension, а також на сайті виробника www.dension.com.

Однак, Car Solutions не тільки продає вищеперечислені пристрої, але й надає технічні консультації та підтримку. Пишіть, ми з радістю відповімо на ваші запитання та допоможемо підібрати необхідні вам рішення!


Car Solutions – робимо автомобілі комфортними!

Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти