Автомобільний фільтр живлення 12 В

Код: 854832
Автомобільний фільтр живлення 12 В
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
126.00 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Оцінити товар
Пасивний фільтр живлення для встановлення в автомобілях з бортовою напругою 12 В. Усуває високо- і низькочастотні завади. Читати далі
126.00 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
126.00 ₴
Сповістити
про наявність
Опис

Пасивний фільтр живлення для встановлення в автомобілях з бортовою напругою 12 В. Фільтр призначений для усунення високо- і низькочастотних завад, які створюються навколишніми силовими пристроями. Такі завади можуть негативно впливати на роботу під'єднаних відеопристроїв (спотворення зображення) або на аудіотракт під'єднаних пристроїв (створюють додаткові звукові завади ). Максимальне навантаження 2 А.

Приклад під'єднання

Увага! Фільтр продається без проводів!

Примітки

Просимо звернути особливу увагу на найбільш поширену помилку. В жодному разі не беріть негативний полюс живлення (земля-12В) з корпусу під'єднаних поблизу пристроїв!
Таке під'єднання спричиняє ефект різниці потенціалів, який зі свого боку веде до помилок і завад у роботі під'єднаних пристроїв. У цьому разі фільтр не допоможе.
Плюс і мінус потрібно завжди брати з одного місця, наприклад, від штатної магнітоли. Зверніть увагу, що контур, до якого ви під'єднуєтеся, повинен мати запас потужності і витримати додаткові пристрої.

Комплектація, зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від показаних на сайті та змінюватись виробником без повідомлення. Перед покупкою уточнюйте у менеджера.
Копіювання матеріалів з сайту carsolutions.com.ua дозволяється лише за умови зазначення авторства та розміщення зворотного текстового посилання на кожен скопійований контент.
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

Переглянути весь каталог
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Замовити зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти